Kazahstānas transporta un komunikāciju ministru Askaru Žumagalijevs iepazīstas ar VA „Civilās aviācijas aģentūra” pieredzi aviācijas darbības uzraudzībā (27.08.2012)
Dažādi / CAA

Šonedēļ Latvijā darba vizītē ieradās  Kazahstānas transporta un komunikāciju ministru Askaru Žumagalijevs. Tiekoties ar Latvijas satiksmes ministru Aivi Roni tika apspriesti transporta un tranzīta jautājumi, kā arī sadarbības iespējas aviācijas uzraudzības jomā, kur Latvijai ir liela pieredze Eiropas Savienības (ES) tiesību aktiem atbilstošas pārvaldības sistēmas izveidē un nostiprināšanā.
 
Abu valstu ministri apsprieda iespējas VA „Civilās aviācijas aģentūra” sniegt atbalstu Kazahstānas valsts aviācijas uzraugošajai iestādei nostiprināt pārvaldības sistēmu, kas nodrošinātu lidojumu drošību atbilstoši ES noteiktajām drošības prasībām.

Kazahstānas transporta un komunikāciju ministrs A. Žumagalijevs (no labās) vizīti Latvijā noslēdza ar VA „Civilās aviācijas aģentūra”  apmeklējumu, kur tikās ar aģentūras direktoru Māri Gorodcovu un Drošības statistikas nodaļas vadītājs Uldi Mauriņu.